Følg oss på FB
Vi har flere FB sider hvor løpende informasjon legges ut.
Seilsport – Albin Express
Seilsportsgruppen har en egen side hvor informasjon om treninger og arrangemener blir lagt ut, knyttet til seiling i Albin Express. Siden er for HjS medlemmer og andre som er interessert i vårt opplegg.
https://www.facebook.com/groups/seilsport.hjs/
Jollegruppen
HjS har en aktiv gruppe barn som seiler joller. FB siden er er til intern kommunikasjon mellom foreldre, trenere og jolleutvalget. Om du er en foresatt til en seiler, så meld deg inn.
https://www.facebook.com/groups/hjs.jollegruppen/
Seilskolen – Hjellestad seilforening
Denne siden brukes hovedsaklig til å informere om kurs og arrangementer HjS. Siden kan følges om man ønsker å få oppdatert info om våre seilarrangementer.
https://www.facebook.com/seilskole/
Hjellestad seilforening
Hoveddelen av informasjon som legges ut her, er automatiske kopier av saker som er lagt ut her. Ved å følge denne siden kan man få info om nyheter lagt ut på hjs.no
https://www.facebook.com/HjellestadSF/